En Kaliteli, Uygun Fiyatlı
Taşı Taşı Temizleme & BEYAZLATMA!

Gülüşünüzle etkileyin! HAYALİNİZDEKİ BEYAZ GÜLÜŞE KAVUŞUN!

Hızlı ve Etkili Beyazlık! Şimdi Whatsappdan bize ulaşın veya form doldurun!

[quform id="9" name="Diş Beyazlatma Hizmeti"]

Tedavilerimiz

Diş Beyazlatma
Diş Taşı Temizleme
İmplant Tedavisi
Zirkonyum Kaplama
Hollywood Smile
Sizin İçin Her Şeyi Planlıyoruz!

ÜCRETSİZ RANDEVU

Kliniğimizde ÜCRETSİZ randevu alarak ağız ve diş sağlığı problemlerinizi ortaya çıkarıyoruz.

TEDAVİ PLANI ÇIKARTILMASI

Ağız ve diş sağlığınızdaki problemlerin çıkartılmasından sonra bir tedavi planı çıkararak işlemlerimize başlıyoruz.

GARANTİ BELGESİ

Tüm implantlar garantili ve sertifikalıdır. Ayrıca, kliniğimizde uygulanan tüm işlemler de memnuniyet garantimiz altındadır.

HASTA TAKİBİ

Hastalarımızla olan iletişimiz tedavinin öncesinde başlar ve tedavi sonucu alınana kadar devam eder.

Gülümsemenizi güzelleştirmeyi hedefliyoruz!

Familya Dent'e Hoş Geldiniz!

İstanbul’da bulunan kliniğimiz, alanında uzman diş hekimleri, yardımcı personeli ve modern ekipmanlarıyla, hastalarımızın sağlıklı ve güzel gülüşlerine kavuşmalarına yardımcı olmak için çalışmaktadır. Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için, hastalarımızın beklentilerini karşılayan, stressiz ve rahat bir tedavi deneyimi sunmayı hedefliyoruz..

  • Garantili ve sertifikalı İmplantlar.
  • Alman, Amerikan ve İsviçre menşeli materyaller.
  • %100 hasta memnuniyet garantisi.

Gülüş Galerisi

Muhteşem Değişimler

Bir Hasta Deneyimi

Bizi Hastalarımızdan Dinleyin

Güzel bir gülümseme için
Familya Dent'i tercih ettim!

Almanyadan İstanbul’a gelerek diş kliniğimizde implant hizmeti aldım ve sonuçtan oldukça memnun kaldım. Klinik ortamı oldukça temiz ve hijyenikti. Ömer bey, uygulama öncesinde beni detaylı bir şekilde bilgilendirdiler ve işlem sırasında da her adımı açıklayarak rahatlatıcı bir atmosfer yarattılar. İmplantların kalitesi de oldukça yüksekti ve CE ve FDA belgelerine sahipti. Ömer Faruk beyin tecrübesi de gözle görülür derecede yüksek ve işlem sonrasında oluşabilecek tüm olası durumları kontrol altına alacak donanıma sahiplerdi.

Tüm bunların yanı sıra klinik personelinin güler yüzü ve samimi tavırları da beni oldukça mutlu etti. Bu sebeple diş kliniğimizi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. İstanbul’da implant hizmeti almayı düşünen herkese burada bulunan ekip tarafından sunulan hizmetleri deneyimlemelerini tavsiye ederim.

Özge / Almanya

Videoyu oynat

Bazı Hasta Yorumları

Hastalarımız Diyor Ki;

Ürün kalitesi ve ileride karşılaşmak istemeyeceğiniz problemler implantların gerekli parçalarının yeniden sağlanması için kaliteli, güvenilir ve sertifika gösterebilen bir implant markasının seçilmesi önemlidir.

İmplant cerrahisi sonrasında iyileşme döneminde ağız temizliğinin en yüksek seviyede tutulmasıdır. Bununla birlikte doktorunuzun önerilerini harfiyen uygulayıp çene kemiğine fazla yük yüklememek çok önemli bir noktadır.

Sigara benzeri tütün ürünlerini böyle dönemlerde kullanmamak iyileşme dönemi içerisinde çok önemlidir.

İmplantların bilinen bir dezavantajı yoktur.

Hem implant materyali yüksek kaliteli özel üretim malzemeden olup hem de uygulanma şekli özel profesyonellik gerektiğinden dolayı implant tedavileri ucuz tedavi şekilleri değildir. Ancak tedavi kalitesi, tedavi sonrası hasta bakımı göz önünde tutulduğunda pahalı bir tedavi olarak sayılmazlar.

Merak Ettikleriniz

İmplant bir ya da daha fazla dişin farklı sebeplerden dolayı kaybedildiği durumlarda, çene kemiklerine uygulanan titanyumdan yapılmış vidalardır.

İmplantlar diş kayıplarına sabit protez uygulanarak diş eksikliğinin giderilmesini sağlamanın yanı sıra takılıp çıkarılabilen protezlerin stabil olmasını sağlamak amacıyla da uygulanabilir.

Ayrıca kliniğimiz, Sağlık Bakanlığımız ve WHO’nun belirlediği tüm COVID 19 önemlerini uygular.

Diş eksikliğinde en ideal tedavi yöntemi implanttır. Bir yada daha fazla diş kaybında, kişinin çiğneme benzeri fonksiyonlarını yeniden kazanmak amacıyla implant tedavisi uygulanmalıdır.

Genel sağlık sorunu olmayan, tedavinin başarı oranını etkileyebilecek bazı alışkanlıklara sahip olmayan, çene kemiklerinde tedaviyle çözülemeyecek ölçüde kemik kaybı veya ciddi diş eti hastalıkları olmayan, ağız hijyenine dikkat eden herkese implant uygulanabilir.

 

Cerrahi prosedürleri engelleyebilecek genel sağlık sorunlarının varlığında, ilk olarak uzman bir doktordan görüş alınır ve tedavi planlaması yapılırken kişinin genel sağlığı öncelikli olarak göz önünde bulundurulur. Eğer kişinin genel sağlık durumu, implant operasyonuna uygun değilse tedavi uygulanamaz veya tedavi için kişinin genel sağlık durumu kontrol altına alınana kadar beklenir.

Buna ek olarak, tedavi başarısını etkileyebilecek ilaç kullanımı söz konusu ise, tedavi öncesinde bu ilaçlar doktor kontrolünde kesilmeli veya kullanıma ara verilmelidir. Eğer bu mümkün değilse, implant uygulamaları gerçekleştirilemez.

İmplant uygulamalarının başarılı olabilmesi için çene kemiğinin belirli bir miktar ve yoğunlukta olması gerekmektedir. Eğer gerekli miktarda kemik bulunmuyorsa ve yoğun diş eti hastalıkları mevcutsa, sadece bu hastalıkların ortadan kaldırıldığı ve yeterli kemik oluşumu sağlandıktan sonra implant tedavileri gerçekleştirilebilir.

İmplantlar, insan vücuduyla uyumlu olduğu nitelendirilen ve titanyum içeren malzemelerden üretilir. Bu nedenle, kişinin bu malzemelere karşı özel bir alerjisi yoksa, implantlar vücut tarafından kolaylıkla kabul edilir. İmplantların vücut tarafından reddedilme riski oldukça düşüktür.

Tek diş eksikliklerinin köprü tedavileriyle giderilmesi durumunda, eksik dişe komşu sağlıklı dişler aşındırılarak işlem gerçekleştirilirken, implant uygulamalarında bu duruma gerek kalmaması implantların faydalarından biridir.

Ayrıca, çok sayıda diş eksikliği veya tüm dişlerin kaybedildiği durumlarda kullanılan takılıp çıkarılabilen hareketli protezler, estetik ve konfor açısından yeterli memnuniyeti sağlamayabilir. İmplant uygulamalarıyla birlikte kişiler tekrar sabit dişlere sahip olabilirler, bu da implantların en önemli avantajlarından biridir.

İmplantlar bazen hareketli protezlerle birlikte de kullanılabilir. Bu durumda, implant uygulamalarının bir başka faydası olan hareketli protezlerin çiğneme ve konuşma sırasında sabit kalması sağlanır.

İmplantların uzun süreli dayanıklılığı için ilk ve önemli şart, iyi bir ağız hijyeninin sağlanmasıdır. İyi bir ağız bakımı yapılmadığı durumlarda, implantların ağızdaki ömrü gerçek dişler gibi azalır.

Ayrıca, implantın doğru malzeme ve uzman bir hekim tarafından doğru tekniklerle yerleştirilmesi, hem tedavinin başarısı hem de implantın ömrü açısından büyük önem taşır.

İmplant uygulaması öncesi diş eti ve çene kemiği lokal anestezi yöntemleriyle uyuşturulduğundan herhangi bir ağrı hissetmezsiniz.

Diş implant tedavileri, cerrahi ve protetik olmak üzere iki aşamadan oluşur. İlk aşama cerrahi aşamadır ve implantlar çene kemiğine yerleştirilir. Bu aşama, kişinin çene yapısına ve belirlenen tedavi planına uygun olarak açık veya kapalı yöntemle gerçekleştirilir. Açık yöntemle yapılan implant cerrahisinde, işlem sonrasında diş etine dikiş atılması gerekmektedir. Ancak kapalı yöntemde, implantın uygulandığı bölgede dikiş gereksinimi olmaz.

Cerrahi aşamadan sonra, çene kemiğinin durumuna bağlı olarak bazen protetik aşama yani implant üzerine protez dişlerin hemen takılması mümkün olabilir, ancak çoğu durumda çene kemiğinin iyileşmesi için beklenmesi gerekmektedir. Çene kemiğinin iyileşmesi için genellikle 3 ila 6 ay arasında bir süre gerekmektedir. Bu süre sonunda herhangi bir sorun gözlenmiyorsa, protetik aşama tamamlanır ve kalıcı olarak implantın üzerine protezler yerleştirilir.

İmplant uygulamaları sonrasında kemik iyileşme süreci beklenirken, hem çene kemiklerine yük bindirilmemesi hem de kişinin dişsiz kalmaması önemlidir. Bu nedenle, bazen hastaya geçici protezler veya takma dişler yapılırken, bazen de mevcut eski takma dişler çene kemiğine yük olmayacak şekilde uygun hale getirilerek geçici protez olarak kullanılır.

Sigara, genel olarak ağız sağlığını olumsuz yönde etkileyen bir alışkanlıktır. İmplant cerrahisi sonrasında sigara tüketimi, hem kemik iyileşmesini olumsuz etkiler hem de tedavinin başarı şansını büyük ölçüde azaltır. Bu sebeple, eğer bir kişi sigara veya diğer tütün ürünlerini kullanıyorsa, tedavi öncesinde bu alışkanlığı bırakması kesinlikle tavsiye edilir.

Cerrahi işlemlerin süresi implant ile birlikte başka bir cerrahi işlemin uygulanması ya da kaç tane implant uygulanması gerektiğine göre farklılık gösterebilir. Bir diş implantının cerrahisi bazı vakitlerde 15 dakika gibi az bir zamanda gerçekleşebilmektedir. Bununla birlikte daha komplike vakalarda ve çok sayıda implantın uygulandığı zamanlarda cerrahi işlem birkaç saati bulabilmektedir.

İmplant uygulamasını engelleyecek genel sağlık problemleri veya ilaç kullanımlarının olmadığı her hasta, implant için uygun adaydır. Kronik rahatsızlığı olan kişilerde (şeker, tansiyon, tiroit vb.) ve daha önce cerrahi müdahale geçiren hastalarda, hastanın durumu ve kullandığı ilaçlar göz önünde bulundurularak (konsültasyon) implant yapılması uygun olabilir.

Tomografi sonuçları uygun vakalarda elde edilen 3 boyutlu çene kemiği görüntüsüyle bilgisayar ortamında tedavi planlaması yapılır ve buna uygun cerrahi rehber plaklar elde edilir. Bu rehber plaklar implantın çene kemiğinde net olarak hangi bölüme yerleşeceğini gösterir. Böylece ”kapalı teknik” olarak da isimlendirilen flepsiz diğer adıyla dikişsiz cerrahi işlemler gerçekleştirilir. Rehber plağın gösterdiği bölümde diş etinde sadece impantın uygulanabileceği kısım bir kapak şeklinde açılıp işlem sonrası dikişe ihtiyaç duyulmaz.

Genel röntgen teknikleri, çene kemiğinde sadece 2 boyutlu görüntüsünü verir. Ancak tomografi kullanarak çene kemiğinin 3 boyutlu ve gerçeğe en yakın görünümü elde edilir. Bu nedenle, tomografi ile daha doğru bir tedavi planlaması yapılabilir. Bazı durumlarda tomografi olmadan implant uygulamaları gerçekleştirilebilir, ancak en doğru tedavi yöntemleri ve planlaması için tomografi çok büyük öneme sahiptir.

[quform id="9" name="Diş Beyazlatma Hizmeti"]

Gelin, Gülüşünüzü Yeniden Tasarlayalım

Merkez Mah. İstanbul Cad. No:42 Erol Apt, 34200 Bağcılar/İstanbul

Call Now Button